Ziemia jest tylko obrazem naszej prawdziwej ojczyzny - Nieba. św. Ojciec Pio

04.10.2018: Aktualności Wydziału Katechetycznego

Diecezjalny Konkurs Recytatorski

Uczniów gimnazjum oraz klas VII i VIII szkoły podstawowej zachęcamy do wzięcia udziału w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim twórczości poetyckiej Karola Wojtyły pod honorowym patronatem J. E. ks. bpa Edwarda Janiaka, Biskupa Kaliskiego, Lecha Janickiego, Starosty Ostrzeszowskiego, Rzymskokatolickiej Parafii pw. Chrystusa Króla w Ostrzeszowie, którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie, a współorganizatorem Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kaliszu.
Finał konkursu odbędzie się 27 listopada 2018 roku o godzinie 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie. Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody książkowe.
Szczegółowe informacje w regulaminie oraz u koordynatora konkursu: s. Wiesławy Hyzińskiej, tel. 517 410 134, e-mail: zacharia.hyzinska@gmail.com

ks. dr Jarosław Powąską
Dyrektor Wydziału Katechetycznego