Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

01.09.2018   Aktualności

8. Piesza Pielgrzymka dzieci i młodzieży do Karmelu

Już po raz ósmy z Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu wyruszyła pielgrzymka dzieci i młodzieży do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niedźwiadach koło Kalisza.

W pielgrzymce „Od Józefa do Karmelu” wzięło udział ponad 400 osób. Były to dzieci wraz z rodzicami, dziadkowie, młodzież, dorośli, a także kapłani.

Mszy św. w Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy przewodniczył ks. kan. Michał Kieling – Delegat Biskupa Kaliskiego ds. Życia Konsekrowanego, a homilię wygłosił ks. Damian Laskowski – orionista.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników dzisiejszej pielgrzymki i życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Nieustającej Pomocy w nowym roku szkolnym i katechetycznym.