Ziemia jest tylko obrazem naszej prawdziwej ojczyzny - Nieba. św. Ojciec Pio

07.07.2018   Aktualności

Kolejne parafie pielgrzymują do Świętego Józefa

Wierni z poszczególnych parafii zarówno z Kalisza, jak i poszczególnych części Polski, licznie przybyli do Narodowego Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu, by przed Obrazem Świętej Rodziny zawierzyć wszystkie swoje intencje.

Zgromadzeni uczestniczyli w uroczystym odsłonięciu obrazu, by następnie złożyć prośby i podziękowania skierowane do św. Józefa w modlitwie. Pielgrzymi wysłuchali również konferencji  wygłoszonej przez ks. dr Jarosława Powąskę. Punktem centralnym spotkania była Eucharystia koncelebrowana przez przybyłych kapłanów.