Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

08.09.2018   Aktualności

Pielgrzymka Jubilatów Sakramentu Małżeństwa

Do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu przybyła Diecezjalna Pielgrzymka Jubilatów, którzy w tym roku świętują 25 i 50 lat małżeństwa.

Uroczystej Mszy św. w samo południe przewodniczył Biskup kaliski Edward Janiak.

W homilii, Biskup Łukasz przypomniał jakie jest znaczenie jubileuszu i następnie zachęcał do dziękczynienia.

Po homilii, w obecności Księży Biskupów przybyli małżonkowie odnowili swoje przyrzeczenia małżeńskie.

Przed błogosławieństwem, w Kaplicy Cudownego Obrazu, Ksiądz Biskup Edward dokonał aktu zawierzenia.

Wszystkim małżonkom gratulujemy pięknego jubileuszu i powierzamy Was opiece Matki Bożej i Świętego Józefa.