Kto zaczyna kochać, musi być gotowy na cierpienie. św. Ojciec Pio

11.07.2018   Aktualności

Wczasorekolekcje dla niepełnosprawnych w Wojkowie

Święty Józefie, bądź moim szefem – pod takim hasłem w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Wojkowie odbywają się wczasorekolekcje dla osób niepełnosprawnych.

W rekolekcjach bierze udział około 60 osób: niepełnosprawnych, opiekunów i wolontariuszy.

Tegoroczne rekolekcje nawiązują do Nadzwyczajnego Roku Świętego Józefa, który przeżywamy w naszej diecezji.

Każdego dnia rekolektanci gromadzą się na wspólnej modlitwie w kościele, uczestniczą w Eucharystii, słuchają nauk rekolekcyjnych, w czasie których poznają i odkrywają Świętego Józefa, uwielbiają Boga śpiewem, a także biorą udział w przygotowanych zajęciach.