04.08.2018   Aktualności

Wierni pielgrzymują do Świętego Józefa w Kaliszu

Po raz kolejny pielgrzymi z całego kraju oraz naszej diecezji, licznie przybyli do Narodowego Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu, by złożyć przed cudownym obrazem własne prośby oraz podziękowania.

Zgromadzeni wierni wysłuchali konferencji, którą wygłosił ks. dr Łukasz Pondel – ojciec duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu, a także uczestniczyli w nabożeństwie ku czci Świętego Józefa, któremu przewodniczył ks. Piotr Machała.

Punktem centralnym spotkania była Eucharystia, której przewodniczył ks. prał. Jacek Plota – Kustosz Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu.